Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Smiješne slike
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyuto pro 13, 2011 12:30 am by Franco

» Sretan Rođendan Narco !
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyned stu 27, 2011 12:45 pm by Iron Man

» Wins7 Loader
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptysri stu 23, 2011 8:00 pm by Narco

» Koju seriju trenutno redovito pratite
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptypon stu 21, 2011 8:13 pm by falkon 2

» Call of duty: MW 3
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyčet srp 07, 2011 8:03 pm by zrine89

» Club Pivoljupci
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyuto srp 05, 2011 12:56 pm by zrine89

» Cura dana...
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptypon srp 04, 2011 1:06 pm by zrine89

» ili-ili
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyned lip 12, 2011 12:15 am by Franco

» Sretan Uskrs
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptyned tra 24, 2011 6:48 pm by scorpio57

» Koju boju kose kod žena volite
Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Emptypet tra 08, 2011 5:43 pm by Iron Man


Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?!

3 posters

 :: Mobiteli

Go down

Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Empty Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?!

Postaj by beautiful monster ned ruj 19, 2010 8:54 pm

Milijuni ljudi ugrožavaju svoj život tipkajući SMS poruke dok hodaju ulicom, tvrde znanstvenici. Veliki broj ih je već nastradao zbog ove opasne aktivnosti, a neke je čak stajala života.

Jedan od 10 korisnika mobilnog telefona već se ozlijedio dok je koristio mobilni telefon u hodu, jer zbog toga nije vidio stup, uličnu svjetiljku, auto ili rupa na cesti, tvrdi Joanna Lumdsen sa sveučilišta Aston.

Nova studija je pokazala da slanje SMS-a koristi toliki postotak mozga da ljudi nisu u stanju vidjeti jednu od pet potencijalnih opasnosti koje im prijete dok hodaju pločnikom, prenosi Daily Mail.

'Način na koji su mobilni telefoni dizajnirani fokusira našu vizualnu pažnju i veliki dio našeg metalnog potencijala na mobitel ako želimo napisati i poslati poruku', smatra Lumdsen.

U Londonu svaki dan dvoje tinejdžera strada ili pogine zbog korištenja mobilnog telefona u hodu.



Jel vi tipkate i hodate....ili još gore, jel vozite i tipkate na mob?? poguzi
beautiful monster
beautiful monster
Admin
Admin

Broj postova : 638
Join date : 04.07.2010
Age : 35

[Vrh] Go down

Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Empty Re: Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?!

Postaj by Amy sub sij 15, 2011 1:50 pm

je. mene je sinoć skoro auto pokupilo. :S kopčam jaknu i pričm na mob fantastična kombinacija. i tipkam isto pa se zabijem u stup. ali eto to je to
Amy
Amy

Broj postova : 87
Join date : 05.07.2010

[Vrh] Go down

Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Empty Re: Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?!

Postaj by Harvester of Sorrow sri sij 26, 2011 5:32 pm

ja tipkam ali uvik imam pažnju na sve oko sebe...nezz zašto ali toliko sam gluposti izvodio kad sam bija mali koje bi mi ugrožavale život da sam se istrenirao da vidim i primječujem sve oko sebe gdje god bio i što god da radio :/
Harvester of Sorrow
Harvester of Sorrow
Spamer
Spamer

Broj postova : 770
Join date : 26.01.2011
Age : 92
Lokacija : Mustafar

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=10000102097580

[Vrh] Go down

Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?! Empty Re: Korištenje mobitela u hodu je opasno po život?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Mobiteli

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.